Felnőtt Országúti OB előzetes rajtlisták

mkszsz

A Felnőtt férfi és női valamint U23 férfi korcsoportok számára kiírt nemzeti bajnokságának előzetes rajtlistáját lentebb olvashatják.

 

 

Felnőtt-férfi és U23 férfi korcsoport:

Sn. UCI code Name Team
1 HUN19841227 KUSZTOR Péter Utensilnord Ora24.eu
2 HUN19830325 DÉR Zsolt Utensilnord Ora24.eu
3 HUN19880623 LOVASSY Krisztián Utensilnord Ora24.eu
4 HUN19810325 CADOR Rida Utensilnord Ora24.eu
5 HUN19940214 KENYERES Ábel (*) Utensilnord Ora24.eu
6 HUN19920204 PALOTAI Péter (*) Utensilnord Ora24.eu
7 HUN19911014 SIMON Péter (*) Utensilnord Ora24.eu
8 HUN19920417 HOLLÓ Botond (*) Utensilnord Ora24.eu
9 HUN19890525 FEJES Gábor Dr. Bátorfi AKTK
10 HUN19931114 MOGYORÓSI Máté (*) Dr. Bátorfi AKTK
11 HUN19760418 KÓNYA Tamás Dr. Bátorfi AKTK
12 HUN19691022 KIRÁLY Zoltán Dr. Bátorfi AKTK
13 HUN19870609 TÓTH Norbert Dr. Bátorfi AKTK
14 HUN19870823 VÍGH Zoltán Waberer’s Areus Cube Pro MTB Team
15 HUN19900821 SZATMÁRY András (*) Waberer’s Areus Cube Pro MTB Team
16 HUN19870927 SAGÁT Artúr Ekoï/Devinci
17 HUN19810306 KISS Gergely Bianchi Club KE
18 HUN19880215 BERNÁRD Bendegúz Bence Bianchi Club KE
19 HUN19880715 MOLNÁR István Bianchi Club KE
20 HUN19910313 DURUCZ Miklós (*) Bianchi Club KE
21 HUN19941215 VARRÓ Bálint (*) Bianchi Club KE
22 HUN19810421 CSOMOR Zoltán Team Veloki
23 HUN19780408 IVANICS Gergely Hungarofondo
24 HUN19791005 LENGYEL Gábor Hungarofondo
25 HUN19760613 HEMMERT János Cervelo Team Prolog
26 HUN19930616 VARGA Péter (*) Cervelo Team Prolog
27 HUN19920812 HARTMANN József (*) Cervelo Team Prolog
28 HUN19660411 SZABÓ Lajos Cervelo Team Prolog
29 HUN19900424 SOLYMOSI Márton (*) EC. Mayenne
30 HUN19770709 MOLNÁR Ferenc CUBE Balaton Team
31 HUN19810913 SZALAY Péter CUBE Balaton Team
32 HUN19800806 TÓTH Attila CUBE Balaton Team
33 HUN19760628 ARANY Gábor CUBE Balaton Team
34 HUN19720928 SPECZIÁR Viktor CUBE Balaton Team
35 HUN19810913 SZALAY Péter CUBE Balaton Team
36 HUN19731122 JORDÁN Péter CUBE Balaton Team
37 HUN19880527 BOZÓ Lajos FTC Kerékpár Kft.
38 HUN19770521 SZABÓ András Merida CST Road Team
39 HUN19780515 TAKÁCS Tamás Merida CST Road Team
40 HUN19930408 KURILLA Bence (*) Bikeexpress SE
Felnőtt-női korcsoport:
Sn. UCI code Name Team
41 HUN19831102 DÓSA Eszter Vitalitás SE-Scott-Nutrixxion
42 HUN19920817 KORMOS Veronika Anna Sengers Ladies Cycling Team
43 HUN19840425 KUSZTOR-JURENKA Krisztina Bianchi Club KE
44 HUN19800527 ÁNYOS Szilvia Bianchi Club KE
45 HUN19801007 KAUFMAN Brigitta Bianchi Club KE
46 HUN19830505 SZUROMINÉ PULSFORT Diána Bianchi Club KE
47 HUN19910304 EPRES Kornélia Bikeexpress SE
48 HUN19831120 KIRÁLY Mónika Sqadra Scappatella
49 HUN19940801 WOHLMUTTER Alexandra Zinkpower Moson
50 HUN19901008 AL SAIDI Leila Team Veloki
51 HUN19790523 BENICS Réka Eszter PSV – Cycling – Team Berlin
52 HUN19900121 BENKÓ Barbara Focus Elite Team
53 HUN19870401 JAKÓCS Fruzsina Merida CST Road Team
54 HUN19760619 GALLYAS Noémi Merida CST Road Team