Időfutam OB eredménylista

idofutam2014_

Ma került megrendezésre Felsőzsolcán Magyarország amatőr és igazolt időfutam bajnoksága. A két felüljárót tartalmazó, egyébként teljesen sík, kiváló minőségű burkolattal rendelkező pályán leginkább a szél okozott nehezséget. Az Elit kategóriában a férfiaknál végül Fejes Gábor (Dr. Bátorfi AKTK), a nőknél pedig Kormos Veronika (Bizkaia) lett az időfutam bajnok. Íme a teljes eredménylista.

U13 fiú – 7.0 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 193 HÁJOS Dániel KSI-Csepel SE HUN20020108 11:46.1 08:00.0 19:46.1
2 189 GÉMES Tamás Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN20020725 12:10.1 12:00.0 24:10.1
3 191 KISS BALÁZS SZEKSZÁRDI KERÉKPÁROS SE HUN20030305 12:30.2 10:00.0 22:30.2
4 198 ZÁNDORI Zalán Szekszárdi Szabadidős KE HUN20020814 12:39.5 03:00.0 15:39.5
5 192 BÁN Benedek Szekszárdi Szabadidős KE HUN20041024 12:42.4 09:00.0 21:42.4
6 187 MAGYAR Gergő Győri Atlétikai Club HUN20040301 12:46.3 00:00.0 12:46.3
7 197 SÁNTA Ármin DKSI-Freeriderz HUN20020502 12:46.6 04:00.0 16:46.6
8 194 FORRÓ Lajos Szekszárdi Szabadidős KE HUN20020811 12:50.8 07:00.0 19:50.8
9 195 MÉSZÁROS BENCE SZEKSZÁRDI KERÉKPÁROS SE HUN20030724 13:08.9 06:00.0 19:08.9
10 190 FÁBIÁN Zalán Szekszárdi Szabadidős KE HUN20030804 13:28.3 11:00.0 24:28.3
11 199 DÓCZI József Tamási KE HUN20020801 13:38.5 02:00.0 15:38.5
12 196 MIKSA Csobán Hungarofondo HUN20030612 14:44.4 05:00.0 19:44.4
13 200 MOLNÁR Gergely Hungarofondo HUN20031021 15:14.0 01:00.0 16:14.0

 

U15 fiú – 7.0 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 176 SCHNEIDER Sebestyén Szekszárdi Szabadidős KE HUN20001222 10:37.8 25:00.0 35:37.8
2 174 JUCHA Csanád Vajk Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN20000421 10:59.1 27:00.0 37:59.1
3 175 NAGY Balázs Zinkpower Moson HUN20000217 11:01.4 26:00.0 37:01.4
4 178 FÁBIÁN Csongor Szekszárdi Szabadidős KE HUN20010515 11:16.7 23:00.0 34:16.7
5 180 FÜRI Márton Bikeexpress SE HUN20010730 11:24.0 21:00.0 32:24.0
6 182 TÓTH Martin Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN20010125 11:32.7 19:00.0 30:32.7
7 183 VANÓ Gergő Salgótarjáni HKE HUN20000808 11:45.9 18:00.0 29:45.9
8 181 KERTÉSZ Kevin NYKSE HUN20000114 11:55.6 20:00.0 31:55.6
9 177 KARDOS Gergő KSI-Csepel SE HUN20000624 11:57.1 24:00.0 35:57.1
10 184 KISS Gergely Bikeexpress SE HUN20010412 12:37.6 17:00.0 29:37.6
11 186 GENZLER Tamás Szekszárdi Szabadidős KE HUN20011224 12:47.4 13:00.0 25:47.4
DNS 179 DALLMANN Dominik KSI-Csepel SE HUN20010120 00:00.0 22:00.0  
DNS 185 SIMON Ákos Tamási KE HUN20010930 00:00.0 16:00.0  

 

WU17 leány – 7.0 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 164 LÁSZLÓ Tamara KSI-Csepel SE HUN19990806 11:55.0 37:00.0 48:55.0
2 171 KARL Bianka Bikeexpress SE HUN19990909 11:56.3 30:00.0 41:56.3
3 163 OETL Netta Bikeexpress SE HUN19980113 11:57.1 38:00.0 49:57.1
4 168 GRAJZEL Sáron Salgótarjáni HKE HUN19981209 12:07.1 33:00.0 45:07.1
5 166 KIRÁLY Dóra Salgótarjáni HKE HUN19990511 12:08.0 35:00.0 47:08.0
6 169 TORNYAI Panni Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN19991028 12:15.5 32:00.0 44:15.5
7 167 NYERS Kamilla Bikeexpress SE HUN20001205 12:17.3 34:00.0 46:17.3
8 165 OETL Dana Bikeexpress SE HUN20001018 12:23.0 36:00.0 48:23.0
9 170 RÁBEL Fruzsina Zinkpower Moson HUN20010629 13:16.2 31:00.0 44:16.2

 

 Amatőr iskolás fiú – 7.0 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 159 DALLOS Dániel ViniBike Kerékpáros SE HUN19990719 10:46.5 42:00.0 52:46.5
2 156 KOVÁCS Máté ViniBike Kerékpáros SE HUN19961123 10:54.6 45:00.0 55:54.6
3 153 VARGA Bálint   HUN20010503 11:28.9 48:00.0 59:28.9
4 154 KOCSIS Dániel ViniBike Kerékpáros SE HUN20000307 12:44.1 47:00.0 59:44.1
5 155 PÓSÁN Patrik   HUN20001106 12:51.6 46:00.0 58:51.6
6 160 SZÁNTÓ István   HUN19990115 16:57.9 41:00.0 57:57.9
DNS 152 VELIKÁN Richárd Tamási KE HUN20010213 00:00.0 49:00.0  
DNS 157 FERENCSIK Róbert   HUN19990621 00:00.0 44:00.0  
DNS 158 BAGI László   HUN20000328 00:00.0 43:00.0  

 

U17 fiú – 16.2 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 134 FEKETE András Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN19980718 24:21.6 01:10:00.0 01:34:21.6
2 144 MOLNÁR Gábor BVSC-Zugló HUN19990701 24:25.2 01:00:00.0 01:24:25.2
3 133 WERMESER Zsombor Dr. Bátorfi-Agria KTK HUN19980323 24:32.7 01:11:00.0 01:35:32.7
4 146 CZÉH Balázs Bikeexpress SE HUN19980422 24:46.8 58:00.0 01:22:46.8
5 140 KARL Ádám Bikeexpress SE HUN19990909 24:48.8 01:04:00.0 01:28:48.8
6 136 BEKE Marcell KSI-Csepel SE HUN19981219 25:13.6 01:08:00.0 01:33:13.6
7 132 ISTLSTEKKER ZSOLT SZEKSZÁRDI KERÉKPÁROS SE HUN19980210 25:33.2 01:12:00.0 01:37:33.2
8 139 HAJDÚ Máté BVSC-Zugló HUN19980530 25:35.3 01:05:00.0 01:30:35.3
9 147 HACK Dávid Körös-Bike SRE HUN19980119 25:46.4 57:00.0 01:22:46.4
10 138 DIAN Ábel Bikeexpress SE HUN19990307 25:52.9 01:06:00.0 01:31:52.9
11 135 BÓDI Levente NYKSE HUN19980315 26:16.2 01:09:00.0 01:35:16.2
12 149 LACZKÓ Soma Bálint Salgótarjáni HKE HUN19980216 26:20.0 55:00.0 01:21:20.0
13 142 MATYASOVSZKI Kristóf NYKSE HUN19980921 26:37.1 01:02:00.0 01:28:37.1
14 141 KÁRMÁN Őrs KSI-Csepel SE HUN19990310 26:38.7 01:03:00.0 01:29:38.7
15 145 SZARKA Gergely KSI-Csepel SE HUN19981118 26:42.1 59:00.0 01:25:42.1
16 137 ÁCS VINCE SZEKSZÁRDI KERÉKPÁROS SE HUN19990728 28:21.0 01:07:00.0 01:35:21.0
17 148 DÓCZI Ákos Tamási KE HUN19980420 29:02.3 56:00.0 01:25:02.3
DNS 143 NÁDOR Balázs Bikeexpress SE HUN19991016 00:00.0 01:01:00.0  

 

WU19 leány – 16.2 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 104 Kanti Dorottya Körös-Bike VSK HUN19970729 26:29.2 01:40:00.0 02:06:29.2
2 130 Tolnai Zsanett KSI-Csepel SE HUN19960520 26:45.9 01:59:00.0 02:25:45.9
3 92 Kerekes Lilian KSI-Csepel SE HUN19961120 29:24.3 01:52:00.0 02:21:24.3
4 87 Nemes Ágnes Szegedi Kerékpáros SC HUN19960216 29:40.4 01:58:00.0 02:27:40.4
5 105 Bogdán Bianka Gyömrő VSK HUN19970903 31:52.9 01:39:00.0 02:10:52.9

 

Amatőr Felnőtt nő – 16.2 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 82 Dr. BUDAI Péterné   HUN19681218 25:35.1 02:04:00.0 02:29:35.1
2 81 VAJKÓ Ildikó Teperő tepertők HUN19690106 31:41.9 02:05:00.0 02:36:41.9

 

U19 férfi – 16.2 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 107 KARL Dávid Bikeexpress SE HUN19960729 22:26.7 01:37:00.0 01:59:26.7
2 126 BÖRÖCZ Bence Bikeexpress SE HUN19960418 22:31.7 01:18:00.0 01:40:31.7
3 106 MÓRICZ Dániel KSI-Csepel SE HUN19960326 22:40.9 01:38:00.0 02:00:40.9
4 111 GÁSPÁR Ferenc Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN19960524 22:42.3 01:33:00.0 01:55:42.3
5 114 FÁBIÁN Ábel Szekszárdi Szabadidős KE HUN19970402 22:55.2 01:30:00.0 01:52:55.2
6 113 FILUTÁS Viktor KSI-Csepel SE HUN19960928 23:05.4 01:31:00.0 01:54:05.4
7 108 FERENCZ Soma Bikeexpress SE HUN19960508 23:29.2 01:36:00.0 01:59:29.2
8 118 JORDÁN Bence CUBE BALATON TEAM HUN19971212 23:37.3 01:26:00.0 01:49:37.3
9 115 CSÁNYI Hunor Bikeexpress SE HUN19960407 24:07.0 01:29:00.0 01:53:07.0
10 123 ZATHURECZKY Márk Bikeexpress SE HUN19970722 24:13.0 01:21:00.0 01:45:13.0
11 110 NAGY Olivér Szekszárdi Szabadidős KE HUN19970402 24:46.7 01:34:00.0 01:58:46.7
12 117 GYÖNGYÖSI Kevin Márk KSI-Csepel SE HUN19970105 24:49.2 01:27:00.0 01:51:49.2
13 125 FODOR Dávid NYKSE HUN19970514 24:59.0 01:19:00.0 01:43:59.0
14 120 LÁSZLÓ Attila KSI-Csepel SE HUN19971223 25:02.3 01:24:00.0 01:49:02.3
15 116 BERTALAN Balázs Körös-Bike SRE HUN19970626 25:46.6 01:28:00.0 01:53:46.6
16 128 KODAJ Ádám Gyömrő VSK HUN19970908 25:54.4 01:16:00.0 01:41:54.4
17 119 JUHÁSZ Dániel Gyömrő VSK HUN19970903 25:56.0 01:25:00.0 01:50:56.0
18 109 GÖNCZY Gergely KSI-Csepel SE HUN19960702 25:59.1 01:35:00.0 02:00:59.1
19 112 TORNYAI Richárd Szekszárdi Szabadidős KE HUN19960315 25:59.2 01:32:00.0 01:57:59.2
20 122 TAKÁCS Krisztián Szekszárdi Szabadidős KE HUN19970305 26:56.3 01:22:00.0 01:48:56.3
21 129 UNGER Márk Győri Atlétikai Club HUN19960621 26:58.1 01:15:00.0 01:41:58.1
22 121 MIKLÓS Szabolcs Körös-Bike SRE HUN19970808 27:40.8 01:23:00.0 01:50:40.8
23 127 BALOGH Dávid Körös-Bike SRE HUN19971015 28:27.5 01:17:00.0 01:45:27.5
DNS 124 ZSÁMBOKI György   HUN19970712 00:00.0 01:20:00.0  

 

Felnőtt nő – 16.2 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 98 KORMOS Veronika Anna Bizkaia-Durango HUN19920817 24:15.8 01:46:00.0 02:10:15.8
2 93 SZUROMINÉ PULSFORT Diána Peloton SE HUN19830505 24:17.5 01:51:00.0 02:15:17.5
3 95 EPRES Kornélia Bikeexpress SE HUN19910304 25:09.8 01:49:00.0 02:14:09.8
4 94 KUSZTOR-JURENKA Krisztina Peloton SE HUN19840425 25:24.0 01:50:00.0 02:15:24.0
5 99 LIPPAI Mária Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN19840222 26:12.2 01:45:00.0 02:11:12.2
6 96 BENICS Réka Eszter Velox Berlin HUN19790523 26:26.6 01:48:00.0 02:14:26.6
7 102 WIRTH Eszter Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN19950207 26:42.4 01:42:00.0 02:08:42.4
8 100 KIRÁLY Kinga Salgótarjáni HKE HUN19940104 27:10.2 01:44:00.0 02:11:10.2
9 103 ANDÓ Ágnes Freeriderz SC HUN19860420 27:10.4 01:41:00.0 02:08:10.4
10 97 ÁNYOS Szilvia Peloton SE HUN19800526 27:16.0 01:47:00.0 02:14:16.0
DNS 101 KAUFMANN Brigitta Peloton SE HUN19801007 00:00.0 01:43:00.0  

 

Amatőr U23 férfi – 16.2 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 91 BOGYÓ Péter Freeriderz SC HUN19910421 24:09.7 01:54:00.0 02:18:09.7
2 90 LABORC Dániel Chili Sport Debrecen HUN19921221 24:15.5 01:55:00.0 02:19:15.5
3 88 SZŰCS Richárd Freeriderz SC HUN19940525 24:18.4 01:57:00.0 02:21:18.4
DNS 89 MOLNÁR Dávid BADISZ VSE HUN19930416 00:00.0 01:56:00.0  

 

Amatőr Felnőtt férfi – 16.2 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 72 NAGY Bulcsú Mugen Race Team Prolog HUN19781002 21:54.7 02:14:00.0 02:35:54.7
2 64 VINCZE Levente Freeriderz SC HUN19760518 22:18.8 02:22:00.0 02:44:18.8
3 77 HORVÁTH Zoltán Pécsi Junior KE HUN19790625 22:30.2 02:09:00.0 02:31:30.2
4 62 ZSUPOS Sándor DKSI-Freeriderz HUN19700408 22:56.0 02:24:00.0 02:46:56.0
5 83 DANKÓ Szabolcs Karbona HUN19790427 23:30.2 02:03:00.0 02:26:30.2
6 73 KORBÉLY Csaba   HUN19771105 23:33.8 02:13:00.0 02:36:33.8
7 79 FRÖLICH Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület HUN19830909 23:36.4 02:07:00.0 02:30:36.4
8 78 HACSI Ákos Team3K HUN19880907 23:52.7 02:08:00.0 02:31:52.7
9 69 ROKOB Jakab Team Econix-CR HUN19890621 23:55.9 02:17:00.0 02:40:55.9
10 76 HORVÁTH Zsolt ViniBike Kerékpáros SE HUN19790731 24:05.1 02:10:00.0 02:34:05.1
11 65 TÖRÖK László   HUN19680222 24:09.3 02:21:00.0 02:45:09.3
12 70 RÁDI Gábor   HUN19760406 24:11.1 02:16:00.0 02:40:11.1
13 67 SZENDREI Kornél Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN19770322 24:18.3 02:19:00.0 02:43:18.3
14 86 ALBERTINI Balázs Team Econix-CR HUN19860918 24:39.1 02:00:00.0 02:24:39.1
15 85 BIRÓ Péter Pécsi Junior KE HUN19811230 24:50.2 02:01:00.0 02:25:50.2
16 80 FORGÓ Tibor Salgótarjáni HKE HUN19780623 25:24.1 02:06:00.0 02:31:24.1
17 68 SZABÓ Balázs Freeriderz SC HUN19780611 25:43.2 02:18:00.0 02:43:43.2
18 75 KIRILLA László Kis-Galya kse HUN19650830 27:15.6 02:11:00.0 02:38:15.6
19 63 VINNAI Zsolt ViniBike Kerékpáros SE HUN19791229 27:50.4 02:23:00.0 02:50:50.4
20 84 CZEGLE Roland ViniBike Kerékpáros SE HUN19760504 28:02.4 02:02:00.0 02:30:02.4
DNS 74 KNOCH László Debrecen HUN19760904 00:00.0 02:12:00.0  
DNS 66 TÓTH András Team Econix-CR HUN19811128 00:00.0 02:20:00.0  
DNS 71 Németh Ádám Team Econix.CR HUN19850306 00:00.0 02:15:00.0  

 

Master férfi – 16.2 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 49 TAKÁCS Péter Mazsola KSE HUN19690130 23:27.3 02:37:00.0 03:00:27.3
2 59 BALÁS Attila Szekszárdi Szabadidős KE HUN19670724 23:41.0 02:27:00.0 02:50:41.0
3 57 CSALA Viktor Teperő Tepertők HUN19740808 23:44.0 02:29:00.0 02:52:44.0
4 46 TULLNER László STUBER`S BIKE TEAM HUN19650609 24:51.2 02:40:00.0 03:04:51.2
5 51 SZABÓ Gábor Karbona HUN19660818 25:41.3 02:35:00.0 03:00:41.3
6 56 MÉSZÁROS Zoltán Körös-Bike SRE HUN19670701 25:49.9 02:30:00.0 02:55:49.9
7 48 TAKSONYI SZILÁRD SZEKSZÁRDI KERÉKPÁROS SE HUN19710312 25:59.9 02:38:00.0 03:03:59.9
8 47 TORNYAI László Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN19670927 26:04.9 02:39:00.0 03:05:04.9
9 58 BUDAI Norbert   HUN19720208 29:13.3 02:28:00.0 02:57:13.3
10 54 PULVERI László   HUN19700811 30:38.1 02:32:00.0 03:02:38.1
DNS 50 SZENTGYÖRGYI Krisztian Northern Crocodiles HUN19731205 00:00.0 02:36:00.0  
DNS 55 NÉMETH Gábor   HUN19741017 00:00.0 02:31:00.0  
DNS 52 SOLYMOSI János   HUN19740818 00:00.0 02:34:00.0  
DNS 53 SIKARI Gábor BVSC-Zugló HUN19700723 00:00.0 02:33:00.0  

 

Senior I. férfi – 16.2 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 39 RÉVÉSZ Gábor Szegedi Kerékpáros Sport Club HUN19600518 23:21.0 02:47:00.0 03:10:21.0
2 38 HUSZÁR László Karbona Salgótarján HUN19590617 24:07.4 02:48:00.0 03:12:07.4
3 40 PAPP Zoltán KARBONA HUN19580505 25:01.7 02:46:00.0 03:11:01.7
4 37 SZILÁGYI Sándor BVSC-Zugló HUN19600323 25:18.2 02:49:00.0 03:14:18.2
5 43 KÁNTOR László Polgár HUN19631213 27:34.6 02:43:00.0 03:10:34.6
6 42 PALLOR Zoltán Freeriderz SC HUN19550604 29:43.4 02:44:00.0 03:13:43.4
7 35 LENGEZA György (Handbike) Blue Scorpions MC HUN19580719 31:06.8 02:51:00.0 03:22:06.8
8 41 PAP Gyula Ózdi KE HUN19571204 32:50.8 02:45:00.0 03:17:50.8
9 36 BARKÓCZI Péter (Handbike) Sirályok HUN19850312 34:35.9 02:50:00.0 03:24:35.9

 

Senior II. férfi – 16.2 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 32 GÁL István Miskolc HUN19490612 26:15.6 02:53:00.0 03:19:15.6
2 31 SOMOGYI József   HUN19450719 35:26.5 02:54:00.0 03:29:26.5
3 30 FENYVESI Ferenc Freeriderz SC HUN19540101 36:37.3 02:55:00.0 03:31:37.3

 

U23 férfi – 32.4 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 18 PELIKÁN János UTENSILNORD HUN19950419 43:24.7 03:07:00.0 03:50:24.7
2 21 LENGYEL Zoltán UTENSILNORD HUN19950425 43:43.9 03:04:00.0 03:47:43.9
3 16 MOGYORÓSI Máté Hungarofondo HUN19931114 44:31.6 03:09:00.0 03:53:31.6
4 15 VARGA Péter RSC Arbö Südburgenland HUN19930302 45:39.7 03:10:00.0 03:55:39.7
5 24 ÁGOSTON Imre DKSI-Freeriderz HUN19940912 45:53.0 03:01:00.0 03:46:53.0
6 17 VARGA Péter Mugenrace Team Prolog HUN19930616 47:24.4 03:08:00.0 03:55:24.4
7 23 IMRE Zsolt FTC HUN19950927 50:00.9 03:02:00.0 03:52:00.9
8 20 KATÓ László NYKSE HUN19951128 50:07.4 03:05:00.0 03:55:07.4
9 19 LÁNYI Sebestyén Gyömrő VSK HUN19930508 50:17.5 03:06:00.0 03:56:17.5
10 26 SIGMOND Áron NYKSE HUN19930216 50:51.1 02:59:00.0 03:49:51.1
DNS 22 RUTTKAY Zoltán Cube-Balaton Team HUN19950712 00:00.0 03:03:00.0  
DNS 25 MÉSZÁROS Tibor Balaton Team HUN19920315 00:00.0 03:00:00.0  
DNS 27 SZEMELROCK Péter Pécsi Junior KE HUN19950102 00:00.0 02:58:00.0  

 

Felnőtt férfi – 32.4 km

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Licensz Idő rajt cél
1 1 FEJES Gábor Dr. Bátorfi-Agria KTK HUN19890525 41:33.0 03:51:00.0 04:32:33.0
2 3 LOVASSY Krisztián Teamfixit.no HUN19880623 41:51.0 03:49:00.0 04:30:51.0
3 2 KUSZTOR Péter Team Amplatz-BMC HUN19841227 42:06.5 03:50:00.0 04:32:06.5
4 7 RÓKA Tibor Dr. Bátorfi-Agria KTK HUN19660520 42:45.1 03:45:00.0 04:27:45.1
5 10 HAVAS PÉTER MUGENRACE TEAM PROLOG HUN19730525 44:25.4 03:42:00.0 04:26:25.4
6 6 HEMMERT János Mugen Race Team Prolog HUN19760613 44:52.9 03:46:00.0 04:30:52.9
7 12 KUTÁCS Zsolt George KSE HUN19860521 44:53.5 03:40:00.0 04:24:53.5
8 5 TALLIÁN Péter Blue Scorpions MC HUN19791129 45:48.8 03:47:00.0 04:32:48.8
9 4 LENGYEL Gábor Hungarofondo HUN19791005 46:43.7 03:48:00.0 04:34:43.7
10 9 KIRÁLY Zoltán Dr. Bátorfi-Agria KTK HUN19691022 49:55.7 03:43:00.0 04:32:55.7
DNS 11 KÁDÁR Csaba Bikeexpress SE HUN19870322 00:00.0 03:41:00.0  
DNS 8 TÓTH Attila CUBE BALATON TEAM HUN19800806 00:00.0 03:44:00.0