V4 Magyar Nagydíj eredmények

visegradtour

Május 23-án, szombaton 12 órakor rajtolt a Visegrád 4 Kerékpárverseny – Magyar Nagydíj – EYOF 2017 Tesztverseny, amelyen a versenyzőknek egy 124,1 km-es távot kell teljesíteniük a győri célig. A V4 Magyar Nagydíjon 12 nemzet 115 versenyzője, 20 csapat – közte 12 profi – , valamint a magyar, a szlovák és a szerb nemzeti válogatott állt rajthoz.

 

Visegrad 4 Bicycle Race – GP Hungary – EYOF 2017 Test Race

International Race Class UCI 1.2 ME

Budapest – Győr

Dátum / Date: 23.05.2015
Organizer: Hungarian Cycling Federation and Cyclingsport 2000 Sportclub
Distance: 125km
Average Speed:  46,13km/hrs

Results

POZ. RAJTSZÁM UCI KÓD VEZETÉKNÉV ÉS KERESZTNÉV CSAPAT IDŐ
Rank Start no. UCI code Surname and name Team Time/GAP
         
1 65 CZE19830719 KANKOVSKY Alois WHIRLPOOL – AUTHOR 2:42:34
2 76 POL19910926 SOBIERAJ Przemyslaw WIBATECH FUJI ZORY +00:00
3 3 POL19830127 JANIACZYK Blazej KOLSS-BDC TEAM +00:00
4 30 ITA19880603 ZANELLI Renzo KEMO DUKLA TRENCIN +00:00
5 35 SVK19940210 MALOVEC Lubos (*) CYCLING ACADEMY TEAM +00:00
6 111 CZE19950713 SEKANINA Adam (*) TJ FAVORIT BRNO +00:00
7 4 UKR19900628 PREVAR Oleksandr KOLSS-BDC TEAM +00:00
8 118 SRB19910120 ZEKAVICA Jovan NATIONAL TEAM SERBIA +00:00
9 66 CZE19891216 POLNICZKY Jiri WHIRLPOOL – AUTHOR +00:00
10 29 SVK19870916 TYBOR Patrik KEMO DUKLA TRENCIN +00:00
11 34 CZE19930119 TUREK Daniel (*) CYCLING ACADEMY TEAM +00:00
12 40 HUN19820904 POPOVICS Gergely VELOKI TEAM +00:00
13 13 HUN19951126 RÓZSA Balázs (*) UTENSILNORD +00:00
14 48 SVK19960130 BELLAN Juraj (*) REGIONAL TEAM POVAZI +00:00
15 98 POL19940608 JAROMIN Piotr (*) TC CHROBRY SARONI GLOGOW +00:00
16 109 CZE19930209 HAMPL Petr (*) TJ FAVORIT BRNO +00:00
17 58 CZE19910505 FURST Roman TEAM DUKLA PRAHA +00:00
18 26 SVK19940206 LAJCHA Juraj (*) KEMO DUKLA TRENCIN +00:00
19 96 CZE19931204 ZAHALKA Matej (*) SKC TUFO PROSTEJOV +00:00
20 61 CZE19940803 KALOJIROS Tomas (*) WHIRLPOOL – AUTHOR +00:00
21 50 GER19880130 BISSINGER Florian WSA – GREENLIFE +00:00
22 62 CZE19960924 CAMRDA Pavel (*) WHIRLPOOL – AUTHOR +00:00
23 38 HUN19810306 KISS Gergely VELOKI TEAM +00:00
24 117 SRB19940506 STEFANOVIC Stefan (*) NATIONAL TEAM SERBIA +00:00
25 99 POL19940824 GRABIS Mateusz (*) TC CHROBRY SARONI GLOGOW +00:00
26 57 CZE19930403 RUGOVAC Denis (*) TEAM DUKLA PRAHA +00:00
27 113 CZE19930823 CHUPLAC Dominik (*) TJ FAVORIT BRNO +00:00
28 85 UKR19890127 TOPCHANYUK Artem TUSNAD CYCLING TEAM +00:00
29 67 SVK19940210 CANECKY Marek (*) SLOVAK NATIONAL TEAM +00:00
30 18 HUN19960326 MÓRICZ Dániel (*) UTENSILNORD +00:00
31 46 SVK19961022 STRMISKA Andrej (*) REGIONAL TEAM POVAZI +00:00
32 104 SVK19830421 DEBNAR Miroslav CK BANSKA BYSTRICA +00:00
33 32 SVK19940630 DASKO Mario (*) CYCLING ACADEMY TEAM +00:00
34 25 SVK19761017 BRONIS Roman KEMO DUKLA TRENCIN +00:00
35 7 HUN19890525 FEJES Gábor HUNGARIAN NATIONAL TEAM +00:00
36 70 SVK19961114 BABIC Adrian (*) SLOVAK NATIONAL TEAM +00:00
37 103 SVK19950911 HARAG Tomas (*) CK BANSKA BYSTRICA +00:00
38 53 AUT19830425 LEOPOLD Hans-Jörg WSA – GREENLIFE +00:00
39 54 AUT19900926 SOKOL Jan WSA – GREENLIFE +00:00
40 52 AUT19850113 GÖTZ Markus WSA – GREENLIFE +00:00
41 64 CZE19911223 HOSEK Josef WHIRLPOOL – AUTHOR +00:00
42 28 SVK19890731 MAHDAR Martin KEMO DUKLA TRENCIN +00:00
43 5 UKR19920408 BRATASHCHUK Andrii KOLSS-BDC TEAM +00:00
44 114 CZE19960516 SCHMIDT Vit (*) TJ FAVORIT BRNO +00:00
45 33 POL19950402 TALAGA Patryk (*) CYCLING ACADEMY TEAM +00:00
46 106 SVK19871217 PALCAK Jozef CK BANSKA BYSTRICA +00:00
47 63 CZE19960606 KOVAR Jan (*) WHIRLPOOL – AUTHOR +00:00
48 49 AUT19941026 AUER Daniel (*) WSA – GREENLIFE +00:00
49 100 POL19950103 BIJAK Marcin (*) TC CHROBRY SARONI GLOGOW +00:00
50 2 UKR19910921 GOLOVASH Oleksandr KOLSS-BDC TEAM +00:00
51 1 UKR19870331 POLIVODA Oleksandr KOLSS-BDC TEAM +00:00
52 94 CZE19840314 LECHNER Petr SKC TUFO PROSTEJOV +00:00
53 92 CZE19920731 FILIP Jakub SKC TUFO PROSTEJOV +00:00
54 20 CZE19960630 LEHKY Roman (*) AWT GREENWAY +00:00
55 68 SVK19920519 TARAGEL Filip SLOVAK NATIONAL TEAM +00:00
56 73 POL19810426 MORAJKO Jacek WIBATECH FUJI ZORY +00:00
57 74 POL19860427 BATEK Dariusz WIBATECH FUJI ZORY +00:00
58 112 CZE19951023 NEUMAN Dominik (*) TJ FAVORIT BRNO +00:00
59 31 POL19920116 WARCHOL Bartosz CYCLING ACADEMY TEAM +00:00
60 21 CZE19950531 SCHLEGEL Michal (*) AWT GREENWAY +00:00
61 60 CZE19861001 HOCHMANN Jiri TEAM DUKLA PRAHA +00:00
62 9 HUN19880623 LOVASSY Krisztián HUNGARIAN NATIONAL TEAM +00:00
63 19 SVK19940112 BASKA Erik (*) AWT GREENWAY +00:00
64 93 CZE19920401 KOUDELA Tomas SKC TUFO PROSTEJOV +00:00
65 116 SRB19960525 KALABA Dusan (*) NATIONAL TEAM SERBIA +00:00
66 87 ROU19920323 SEBESTYEN Szabolcs TUSNAD CYCLING TEAM +00:00
67 22 ESP19951120 GARCIA CORTINA Ivan (*) AWT GREENWAY +00:00
68 56 CZE19950805 PIETRULA Nicolas (*) TEAM DUKLA PRAHA +00:00
69 78 POL19920420 PILIS Bartosz WIBATECH FUJI ZORY +14:36
70 101 POL19940822 NAJS Jakub (*) TC CHROBRY SARONI GLOGOW +14:36
71 82 HUN19930302 VARGA Péter (*) MUGENRACE TEAM PROLOG +14:36
72 91 CZE19950209 LICHNOVSKY Ludek (*) SKC TUFO PROSTEJOV +14:36
73 119 SRB19880708 STANKOVIC Marko NATIONAL TEAM SERBIA +14:36
74 86 ROU19760728 NOVAK Carol-Eduard TUSNAD CYCLING TEAM +14:36
75 77 POL19890422 SKARZYNSKI Wojciech WIBATECH FUJI ZORY +14:36
76 72 SVK19950819 SALAK Tomas (*) SLOVAK NATIONAL TEAM +14:36
77 11 HUN19951126 PÁLYI Csaba (*) HUNGARIAN NATIONAL TEAM +14:36
78 95 POL19910426 PSZCZOLARSKI Wojciech SKC TUFO PROSTEJOV +14:36
79 108 SVK19941031 VANCO Jakub (*) CK BANSKA BYSTRICA +14:36
80 17 HUN19960702 GÖNCZY Gergő (*) UTENSILNORD +14:36
81 110 CZE19960424 GRUBER Pavel (*) TJ FAVORIT BRNO +14:36
82 16 HUN19920417 HOLLÓ Botond UTENSILNORD +14:36
83 39 HUN19800806 TÓTH Attila VELOKI TEAM +14:36
84 15 HUN19950425 LENGYEL Zoltán (*) UTENSILNORD +14:36
85 81 HUN19950712 RUTTKAY Zoltán (*) MUGENRACE TEAM PROLOG +14:36
86 8 HUN19941219 LÓKI Bence (*) HUNGARIAN NATIONAL TEAM +14:36
87 41 HUN19740724 KISKÓ Gábor VELOKI TEAM +14:36
88 47 SVK19941227 KRAJICEK Matej (*) REGIONAL TEAM POVAZI +14:36
89 44 SVK19941210 KOVACIK Juraj (*) REGIONAL TEAM POVAZI +14:36
90 69 SVK19930805 SMYKAL Martin (*) SLOVAK NATIONAL TEAM +14:36
91 80 HUN19920812 HARTMANN József MUGENRACE TEAM PROLOG +14:36
92 27 SVK19950911 HOLOMEK Milan (*) KEMO DUKLA TRENCIN +14:36
93 120 SRB19940217 AMBRUS Nemanja (*) NATIONAL TEAM SERBIA +14:36
94 107 SVK19850512 VIGLASKY Ivan CK BANSKA BYSTRICA +14:36
95 102 POL19930716 LEDUCHOWSKI Aleksander (*) TC CHROBRY SARONI GLOGOW +14:36
96 105 SVK19850917 BATORA Lukas CK BANSKA BYSTRICA +14:36
97 89 HUN19940214 KENYERES Ábel (*) TUSNAD CYCLING TEAM +14:36
98 55 CZE19930512 RYBIN Ondrej (*) TEAM DUKLA PRAHA +14:36
  43 SVK19960612 BASKA Denis (*) REGIONAL TEAM POVAZI DNF
  71 SVK19960815 VANCO Filip (*) SLOVAK NATIONAL TEAM DNF
  79 HUN19760613 HEMMERT János MUGENRACE TEAM PROLOG DNF
  51 AUT19910108 GAUGL Florian WSA – GREENLIFE DNF
  23 CZE19960724 BECHYNE Matej AWT GREENWAY DNF
  10 HUN19880715 MOLNÁR István HUNGARIAN NATIONAL TEAM DNF
  97 POL19931217 KASPEREK Michal (*) TC CHROBRY SARONI GLOGOW DNF
  37 HUN19810421 CSOMOR Zoltán VELOKI TEAM DNF
  90 ROU19951208 DOBRE Vlad (*) TUSNAD CYCLING TEAM DNF
  45 SVK19950103 MICUDA Simon (*) REGIONAL TEAM POVAZI DNF
  115 SRB19890203 KASA Gabor NATIONAL TEAM SERBIA DNF
  12 HUN19900924 SOLYMOSI Márton HUNGARIAN NATIONAL TEAM DNF
  14 HUN19950419 PELIKÁN János (*) UTENSILNORD DNF
  84 HUN19960423 NAGY Olivér (*) MUGENRACE TEAM PROLOG DNF
  59 CZE19930123 KRAUS Jan (*) TEAM DUKLA PRAHA DNF
  75 POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester WIBATECH FUJI ZORY DNF
  88 ROU19880529 NECHITA Andrei TUSNAD CYCLING TEAM DNF
  83 HUN19931114 MOGYORÓSI Máté (*) MUGENRACE TEAM PROLOG DNS

Number of starters: 115
Did not finish: 17
Did not start: 1

Finish Judge: Pawel KACZMAREK
Timing: Balaton Team

Legend: / DNF Did Not Finish – nem ért célba / DNS Did Not Start – nem indult / DSQ Disqualified – kizárva / REL Relegated – kiesett / OTL

 

 A Visegrád 4 2015 állása

1 Bartosz WARCHOL POL CAT 15 25 0 40
2 Dariusz BATEK POL WIB 18 15 0 33
3 Tomáš KOUDELA CZE SKC 12 20 0 32
4 Oleksandr POLIVODA UKR KLS 20 12 0 32
5 Florian BISSINGER GER WSA 16 8 0 24
6 Adam SEKANINA CZE 0 0 15 15
7 Patrik TYBOR SVK DUK 0 3 11 14
8 Oleksandr PREVAR UKR KLS 0 0 14 14
9 Petr HAMPL CZE 0 0 5 5
10 Martin MAHDAR SVK DUK 0 4 0 4